Nathalie er et vakkert og stilrent benporselensservise som passer inn i de fleste interiørstiler. Det har et rent uttrykk, dekorert med en elegant «kjærlighetslenke» i platina. Serviset passer perfekt sammen med serviset Cecilie, dersom du øsnker mer dekor på enkelte deler. Serviset er designet for store anledninger og passer derfor utmerket til merkedager og hyggelige fester. Nathalie er designet av Porsgrunds designteam og lansert i 2004. Benporselen er kremhvitt og mer gjennomskinnelig enn høybrent feltspatporselen og 100% tett.
Produktseriene produseres hos utvalgte fabrikker som er kjent for å holde høy standard på produksjon av benporselen.
Benporselenet er lett og tynt, og passer best som finservise.
På lager
product
https://www.porsgrund.com/tallerken-dyp-23cm26039TALLERKEN DYP 23CMhttps://www.porsgrund.com/media/catalog/product/t/a/tallerken-dyp-23cm-5b7e98b617076.jpg244.3349NOKInStock/Nettbutikk/Serviseserier/Nathalie Platina/Bestselgere/Black Week/Nathalie platina/Serviser/Servisedeler/Dype tallerkener/Porsgrund Porselensfabrikk/Merker/Nettbutikk/Dype tallerker/Tallerkener/Nettbutikk/VIPNathalie er et vakkert og stilrent benporselensservise som passer inn i de fleste interiørstiler. Det har et rent uttrykk, dekorert med en elegant «kjærlighetslenke» i platina. Serviset passer perfekt sammen med serviset Cecilie, dersom du øsnker mer dekor på enkelte deler. Serviset er designet for store anledninger og passer derfor utmerket til merkedager og hyggelige fester. Nathalie er designet av Porsgrunds designteam og lansert i 2004. Benporselen er kremhvitt og mer gjennomskinnelig enn høybrent feltspatporselen og 100% tett.
Produktseriene produseres hos utvalgte fabrikker som er kjent for å holde høy standard på produksjon av benporselen.
Benporselenet er lett og tynt, og passer best som finservise.PORSGRUNDS PORSELÆNSFABRIK00add-to-cartbrand:PORSGRUNDS PORSELÆNSFABRIKserie:NATHALIE PLATINUMPORSGRUNDS PORSELÆNSFABRIKNATHALIE PLATINUMBenporselenFarge hvit med platina dekorPorsgrunds designteamServiser med gull og platina er mer utsatt for slitasje, og vi anbefaler derfor håndvask. Produktene må ikke brukes i mikrobølgeovn, og de er ikke ildfaste.702658044947690140140140
Serviser med gull og platina er mer utsatt for slitasje, og vi anbefaler derfor håndvask. Produktene må ikke brukes i mikrobølgeovn, og de er ikke ildfaste.